Aktier - Köp, Sälj & Uthyres

Aktier säljes

 

Aktier till försäljning  Datum: Kontakta mig via Pris

Kwang-Sup Shin

2020-04-02

Boo@shin.se

700 kr

Gunnar Bergquist

2020-03-22 gunnarbergquist@telia.com 700 kr

Anders Holfve

2020-03-18 anders.holfve@gmail.com 500 kr

Ove Käll

2020-03-18 ove.kall@gmail.com 500 kr

Britt Berndtsson

2020-03-04 brittberndtsson@gmail.com 500 Kr

Thomas Hall

2020-02-17 hallen-tp@hotmail.com 400 kr

Andreas Svartsjö

2020-02-17 andreas@svartsjo.nu 400 kr

Stefan Ekvall

2020-02-17 ekvall.stefan@gmail.com 400 kr

Christian Enquist x2

2020-02-17 enquist.1@telia.com 200 kr X2

Claes Grönberg x2

2020-02-10 claes_gronberg@hotmail.com 400 kr x2

Mikael Hollqvist

2019-11-21 mikael.hollqvist@gmail.com 350 kr

Doris Winter

2019-11-21 doris.l.winter@hotmail.com 1000 kr

Rolf Hellgren

2019-11-18 rolf.hellgren@heroform.se 400 kr

Roger Jansson

2019-11-04 jansson.annamaria@gmail.com 400 kr

Sören Jansson

2019-10-31 soren.jansson69@hotmail.com 400 kr

Stephan Lindberg

2019-10-15 steplin65@gmail.com 500 kr

Sven Iingvar

2019-03-25 sveningvar.duner@gmail.com 500:- för båda

Sven-Erik

 2018-12-19  sekel@ownit.nu  2000:-
 Yngve    yngve.akerlund@hotmail.com  2st 800:-
 Annika    annika@ks.nu  400:-
Tommy   tommy.johansson@ericsson.com  2000:-
Håkan    070 7534693  800:-
Mikael    Mikael.peiper@gmail.com  1000:-
Björn-Tore   bertiltore@msn.com  500:-
Anna N   0702-2992912  1900:-
Anna   silfverlinga@gmail.com  800:-
Per   per.engervall@bredband.net   500:_
Per och Margareta   per.granqvist@telia.com  2 st/1000:-
 Keijo  

 

 keky01@hotmail.se
 1000:-
 Stefan    - gsomigurrag@hotmail.com  1000:-
       
Louise   louise.hathorn@telia.com  1000:-
 Jakob    jakobth@dsv.su.se  400:-
Tommy   t1950karlsson@gmail.com  1000:-
Staffan   staffan.s.larsson@telia.com  1500:-
Peter   peter.ronnkvist@comhem.se  1000:-
 Ulf   ulf.jersenius@comhem.se  400:-
Ylva   ylva.alkman@hotmail.com  700:-
 Lasse    orebro46@bredband.net  500-
Agneta   agneta.borgqvist@gmail.com  1000:-
Mikael   mikael.berglund@froberg-lundholm.se  800:- för 2 aktier
Christer   christer.n.carlsson@gmail.com  800:- för 2 st aktier
 Lennart    lennartdahlberg63@hotmail.com  400:-

 

Aktier uthyres

Inga aktier finns för uthyrning.

Information

När du funnit en köpare skriver du ut dokumenten som finns här nedan. Blanketten "överlåtelseavtal" skall upprättas och undertecknas i tre exemplar. Ett till säljaren, ett till köparen och ett som skickas till kansliet tillsammans med blanketten "personuppgifter" (köparens).

Klubben kommer därefter att skicka ut en faktura på eventuella årsavgifter som köparen skall erlägga och därefter registrera köparen som medlem i Haninge Golfklubb.</p</p</p</p</p</p