Aktier - Köp, Sälj & Uthyres

Aktier säljes

 

Aktier till försäljning  Datum: Kontakta mig via Pris

Gerd Rönn Westberg

2020-10-19

gerdronn@hotmail.com

 500 kr

Joel Schröder

2020-10-14

schroderjoel@gmail.com

400 kr

Melker Hedlund

2020-09-10

melker.hedlund@gmail.com

2 x 500 kr

Majlis Nordebäck

2020-09-07

majlis_nordeback@hotmail.com

500 kr

Sven-Erik Kjellson

2020-06-11

sekel@ownit.nu

2000 Kr

Kwang-Sup Shin

2020-04-02

Boo@shin.se

700 kr

Gunnar Bergquist

2020-03-22 gunnarbergquist@telia.com 700 kr

Anders Holfve

2020-03-18 anders.holfve@gmail.com 500 kr

Ove Käll

2020-03-18 ove.kall@gmail.com 500 kr

Britt Berndtsson

2020-03-04 brittberndtsson@gmail.com 500 Kr

Thomas Hall

2020-02-17 hallen-tp@hotmail.com 400 kr

Andreas Svartsjö

2020-02-17 andreas@svartsjo.nu 400 kr

Christian Enquist x2

2020-02-17 enquist.1@telia.com 200 kr X2

Doris Winter

2019-11-21 doris.l.winter@hotmail.com 1000 kr

Rolf Hellgren

2019-11-18 rolf.hellgren@heroform.se 400 kr

Stephan Lindberg

2019-10-15 steplin65@gmail.com 500 kr

 

Aktier uthyres

Inga aktier finns för uthyrning.

Information

När du funnit en köpare skriver du ut dokumenten som finns här nedan. Blanketten "överlåtelseavtal" skall upprättas och undertecknas i tre exemplar. Ett till säljaren, ett till köparen och ett som skickas till kansliet tillsammans med blanketten "personuppgifter" (köparens).

Klubben kommer därefter att skicka ut en faktura på eventuella årsavgifter som köparen skall erlägga och därefter registrera köparen som medlem i Haninge Golfklubb.</p</p</p</p</p</p